شمع ساز خسارت صندوق محصولات کشاورزی

شمع ساز: خسارت صندوق محصولات کشاورزی جهاد کشاورزی غرامت کشاورزان خسارت دیده غرامت کشاورزان

گت بلاگز سیاسی ۱۵۶ نماینده مجلس حمایت جدی خود را از کارها مدبرانه ولایتی در دانشگاه آزاد اعلام کردند

156 نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای نامه ای خطاب به دکتر ولایتی مدیر هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی بر نقش و جایگاه این دانشگاه و تدبیر حکیمان

۱۵۶ نماینده مجلس حمایت جدی خود را از کارها مدبرانه ولایتی در دانشگاه آزاد اعلام کردند

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛متن نامه نمایندگان امضاء کننده به این شرح است :
بسمه تعالی

عبارات مهم : اسلامی
جناب آقای دکتر ولایتی
ریاست محترم هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی
سلام علیکم

احتراما اعلام می دارد جایگاه و اهمیت علم و دانایی به عنوان رکن مهم پیشرفت و تعالی بر کسی پوشیده نیست،ارزش انسان در آموزه های اسلامی و قرآنی به دانش اوست،دانشی که باعث رشد و سعادتمندی دین و دنیای انسان گردد.
در این راستا به عنوان یک مجموعه علمی مردم نهاد دانشگاه آزاد اسلامی در اردیبهشت سال ۱۳۶۱ با پیشنهاد فقید سعید مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و موافقت و حمایت بنیانگذار جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و تاییدات مقام معظم رهبری و مسئولین وقت تاسیس شد و منشاء خدمات ارزشمند علمی،پژوهشی،اقتصادی و فرهنگی گردید.
ارتحال جانسوز مدیر هیات موسس و هیات امضاء این دانشگاه باعث شوک در جامعه به خاص در میان اعضاء بزرگ خانواده دانشگاه شد ،در چنین شرایطی انتصاب حضرتعالی که صورت ای علمی و دانشگاهی آشنا شده،مقبول و مورد اعتماد امام،رهبری عزیز و مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی یار هر لحظه در صحنه انقلاب و امام و رهبری بود، با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و یادآوری اثر بخش بودن این دانشگاه در حکم ایشان مایه مباهات و امتنان است.
همچنین از اعضاء محترم هیات موسس در گزینش شایسته جنابعالی به عنوان رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و تحولات اخیر در هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی ،به خصوص انتصاب مدیر دانشگاه که از کارها شایسته و در خور توجه جنابتان است نیز تقدیر می نماید.
بیان راهبردهای مدیریتی در توسعه کیفی دانشگاه آزاد اسلامی، ارتقاء هرم هیات علمی، جذب نخبگان و توجه جدی به توسعه شرکت های دانش بنیان در جهت سند برنامه های پنج ساله توسعه و سند چشم انداز 1404در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی مورد حمایت و پشتیبانی ما است .

با عنایت به سند چشم انداز و اسناد اوج دستی نظام، ما نمایندگان امضاء کننده خواهان ادامه و استمرار رشد کیفی و ارتقاء جایگاه علمی کشور در عرصه های ملی و بین المللی بوده و حمایت جدی خود را از کارها مدبرانه شما اعلام می داریم.

سلامتی و دوام عمر مقام معظم رهبری و توفیقات روز افزونتان را در جهت پیشبرد اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران از خداوند متعال مسالت داریم.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اسلامی | دانشگاه | دانشگاه | مقام معظم رهبری | دانشگاه آزاد | نماینده مجلس | ولایتی | حمایت مجلس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog