شمع ساز خسارت صندوق محصولات کشاورزی

شمع ساز: خسارت صندوق محصولات کشاورزی جهاد کشاورزی غرامت کشاورزان خسارت دیده غرامت کشاورزان

گت بلاگز فضای مجازی دستگیری مامور قلابی پلیس فتا

رئیس پلیس فتا استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل جعل عنوان در اینترنت در شهرستان بندرعباس خبر داد.

دستگیری مامور قلابی پلیس فتا

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ سرهنگ دوم علی اصغر افتخاری گفت: احدی از شهروندان بندرعباس با در دست داشتن مرجوعه قضایی در این یگان حضور و بیان داشت فردی ناشناس اقدام به ارسال خبر های توهین آمیز جهت وی نموده هست؛ همچنین خود را سروان امینی از پلیس فتا معرفی نمود و از وی در خواست کرده که در پلیس فتا حضور یابد.

عبارات مهم : افتخاری
وی در ادامه افزود: با توجه به حساسیت عنوان و جعل هویت عنوان پرونده به صورت خاص در دستور کارآگاهان این پلیس قرار گرفت. همچنین در بررسی مستندات از گوشی شاکی مشخص گردید فرد ناشناس در یکی از خبر رسان های اجتماعی اقدام به ترساندن نموده است.

سرهنگ افتخاری افزود: طی کارها فنی و تخصصی و انجام شگرد های خاص پلیسی در نهایت متهم به هویت م.ا شناسایی که با هماهنگی مقام محترم قضایی دستگیر و با ادله جرم به این پلیس دلالت گردید.

رئیس پلیس فتا استان هرمزگان گفت: در بازجویی صورت گرفته از متهم، معترف بزه انتسابی خود گردید و نشانه از کار خود را اختلافاتی که با شاکی داشته است بیان نمود. همچنین در ادامه بیان داشت با توجه به اینکه از شاکی در این پلیس شکایت داشته از هویت مامور پلیس سوءاستفاده و جهت وی ایجاد مزاحمت نموده است.

سرهنگ افتخاری در آخر خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت مواجه با چنین مواردی می توانند موارد مشکوک را با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir اطلاع رسانی نمایند.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: افتخاری | پلیس فتا | مامور قلابی | توهین |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog