شمع ساز خسارت صندوق محصولات کشاورزی

شمع ساز: خسارت صندوق محصولات کشاورزی جهاد کشاورزی غرامت کشاورزان خسارت دیده غرامت کشاورزان

گت بلاگز قم کار صبا به ولی و اگر کشید

مصاف صبا برابر استقلال خوزستان بازی فوت و زندگی جهت این تیم به‌حساب می‌آید و صبا می‌تواند با برد در این دیدار جهت فصل آینده لیگ برتر هم جهت خود جا رزرو کند.

کار صبا به ولی و اگر کشید

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، هفته سی ام و نهایی لیگ برتر فوتبال کلوب های کشور از راه رسید ولی هنوز استرس و وحشت از سقوط در تیم صبا پابرجاست، به حدی این روزها همه دلواپس این عنوان هستند و بیم این وجود دارد که صبا در فصل آینده جایی در لیگ برتر نداشته باشد.

عبارات مهم : قضاوت
در یک فصل هیچ کس نتوانست پرسشها مالی را برطرف کند و در طول لیگ شانزدهم هر لحظه این توصیه زنگ خطری جهت مدیران مجموعه صبا بوده هست.

حالا صبایی ها در هفته نهایی باید به مصاف استقلال خوزستان بروند، مسابقه ای که در آن همه چیز به پیروزی صبا بستگی دارد و می تواند این بازی، آینده یک فصل را جهت صبا رقم بزند.

این مسابقه در حالی برگزار می شود که سایپا، صبا و سیاه جامگان با اختلافات یک امتیازی در رده های سیزدهم تا پانزدهم جای گرفته اند و درصورتی که صبا بتواند برابر آبی پوشان خوزستانی به پیروزی دست یابد در لیگ برتر باقی می ماند ولی اگر به تساوی و یا شکست تن دهد باید منتظر مشخص شدن نتیجه های سایر رقیبان باشد.

در همین چارچوب سیاه جامگان از پرسپولیس پذیرایی می کند و سایپا باید به مصاف ماشین سازی تبریز برود.

برخی ها می گویند پرسپولیس قهرمان شده است و انگیزه ای جهت مسابقه با سیاه جامگان ندارد و از آن سو نیز ماشین سازی از پیش سقوط کرده محسوب می شود و ازنظر انگیزه دچار مسئله هست.

صبایی ها در این مسابقه محروم و یا مصدومی ندارند که بخواهد اختلالی در روند کار تیمی آن ها وارد کند و همه چیز آماده است تا فاتح مسابقه باشند.

قضاوت مسابقه بر عهده اشکان خورشیدی است و رحیم شاهین، حمید غمزه و کمیل غلامی وی را در امر قضاوت یاری می کنند.

برای مسابقه امروز چشم و امید مجموعه صبا و مدیران استان قم به بازیکنان این تیم است و چشم بازیکنان نیز به تماشاگران قمی است که با حضور در ورزشگاه یک صدا تیم شهر خودشان را تشویق کنند.

بر اساس اعلام قبلی این مسابقه رایگان اعلام شده است و دو تیم از ساعت 18 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) برابر یکدیگر صف آرایی می کنند.

انتهای پیام/ز

واژه های کلیدی: قضاوت | ماشین | مجموعه | مسابقه | بازیکنان | سیاه جامگان | صبای قم | لیگ برتر فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog