شمع ساز خسارت صندوق محصولات کشاورزی

شمع ساز: خسارت صندوق محصولات کشاورزی جهاد کشاورزی غرامت کشاورزان خسارت دیده غرامت کشاورزان

گت بلاگز ورزشی همه ابعاد میزبانی شرایط خوبی داشت / سالن سرپوشیده دوومیدانی افتتاح می‌شود ، سلطانی‌فر

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه فینال مسابقه های امیدهای آسیا گفت: ارزیابی ما این است که مسابقه های در شرایط خوبی برگزار شد و همه ابعاد میزبانی در شرایط مطلوبی

همه ابعاد میزبانی شرایط خوبی داشت / سالن سرپوشیده دوومیدانی افتتاح می‌شود ، سلطانی‌فر

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان،مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان ایران، در جمع خبرنگاران و در حاشیه روز نهایی مسابقه های والیبال قهرمانی زیر 23 سال مردان آسیا، اظهار داشت: ارزیابی ما این است که مسابقه های در شرایط خوبی برگزار شد و همه ابعاد میزبانی در شرایط مطلوبی قرار داشت.
وی ادامه داد: اردبیل نشان داد هم از لحاظ زیر ساختی و هم به علت داشتن قهرمانان مختلف،ظرفیت بالایی جهت میزبانی از مسابقه های بین المللی دارد و قطعا در ادامه شاهد میزبانی های بیشتری از سوی این شهر هستیم.

عبارات مهم : اردبیل

سلطانی فر در ادمه گفت: اردبیل علاوه بر سالن 6 هزارنفری حسین رضازاده که میزبان مسابقه های والیبال در آن برگزار می شود، تا آخر سال سالن سرپوشیده دو و میدانی را تاسیس می کنیم. اتفاقی که اردبیل را به یک قطب بزرگ ورزشی کشور تبدیل می کند.
وی افزود: همان طور که در گذشته این شهر قهرمانانی را در سطح دنیا داشت، در آینده هم خبرهای خوبی در ورزش از این شهر خواهیم شنید.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به حضور پرشور تماشاگران در دیدارهای تیم ملی والیبال، گفت: علاوه بر 7 هزار تماشاگری که در سالن مسابقه تیم را تشویق می کنند، نزدیک به 4 یا 5 هزار تماشاگر هم بیرون سالن هستند که وقت حضور پیدا نکردند. مردم هم با حضور خودشان به میزبانی هر چه بهتر اردبیل کمک کردند و سطح آگاهی و بلوغ ارزش را نشان دادند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اردبیل | مسابقه | والیبال | تیم ملی والیبال | مسعود سلطانی فر | والیبال | والیبال آسیا | مسعود سلطانی فر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog